Zajmujemy się profesjonalnym montażem folii okiennych, samochodowych oraz wymianą szyb samochodowych. Nasza firma działa na rynku od 2002 roku. Montaż przez wykwalifikowanych pracowników poparty ponad 14 letnim stażem odbywa się szybko i profesjonalnie. Posiadamy bogate doświadczenie w branży szyb samochodowych przez co stawia nas liderem na rynku lokalnym.

Zapewniamy ciągłe dostawy towaru, do dyspozycji mamy kilku dostawców w kraju i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać prostym jak i nietypowym zleceniom.

 

Dodatkowo zajmujemy się przyciemnianiem szyb samochodowych i montażem folii okiennych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem folii w systemach: Armolite®, Sun-Gard® oraz Bruxsafoll®.

Nasze usługi wykonywane są w salonach samochodowych oraz w budynkach użyteczności publicznej w celu zabezpieczenia i ochrony przeciwsłonecznej.

Nasze produkty posiadają odpowiednie zezwolenia, certyfikaty polskie jak i Unii Europejskiej (ITB,  ISiC, TÜV). Produkty są najwyższej jakości, odporne na ścieranie i zarysowania, poparte 7 letnią gwarancją.